Esterline Control Sy GP2-900EOO26V
Electromechanical Relay DPDT 2A 26VDC 900Ω Through Hole
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品工业继电器/通用
型号编码GP2-900EOO26V